Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторка і видавець: "Кожна стаття "Успішного підприємця"– це або підсумок розмови з експертом у сфері менеджменту, маркетингу, фінансів, ІТ, персоналу, технологій виробництва чи сфери послуг, або підсумок певної аналітичної, дослідницької  роботи. Сподіваюсь, що мої тексти допоможуть керівникам малого та середнього бізнесу вирішувати стратегічні і тактичні задачі, розвивати свою справу і досягати успіху!"

Якщо експерти мають бажання уточнити, вдосконалити, доповнити статті, де їх цитують,автор готовий до співпраці.

Джерела зображень: http://pixabay.com, https://www.firestock.ru/ , http://ru.freepik.com/ , http://www.freedigitalphotos.net/ , http://morguefile.com/ , http://www.freephotosbank.com/ , http://www.sitebuilderreport.com/stock-up та ін.

kredo-img

У Вінниці та в Україні сформувався прошарок експертів у галузях наук, так чи інакше пов’язаних з веденням бізнесу – від юриспруденції та основ економіки до методів нейролінгвістичного програмування та партизанської реклами. Їхні знання, практичний досвід стануть в нагоді підприємцям, які намагаються вижити за непевних економічних умов та отримати прибуток.

Завдяки публікаціям підприємці зрозуміють, 1) що вони не самотні в своїх проблемах, 2) що проблема вирішується і вже кимось вирішена. Тим часом експерти отримають можливість звернутися до тих, хто справді потребує і шукає кваліфікованих порад.

Вітчизняним підприємцям, щоб досягнути успіху, необхідно вийти за межі особистого досвіду, розірвати коло буденних контактів і стандартних кроків. Розширення інтелектуальних горизонтів читачів завдяки спілкуванню з експертами та іншими підприємцями – мета, якої прагне автор і творець даного блогу-електронного журналу "Успішний підприємець".

Журнал "Успішний підприємець" – посередник між бізнесменами та бізнес-експертами, публічна платформа для обміну досвідом, інструмент отримання нових знань.

Media kit:

Електронний журнал "Успішний підприємець" - Ваш інструмент для вирішення поточних бізнес-завдань.
1. Все чітко - лише інформація, яка стоється підприємців та бізнес-середовища.
2. Все корисно - лише те, що допоможе налаштувати бізнес-процеси на підприємстві.
3. Все прозоро - немає прихованих замовних матеріалів.

Основні рубрики:
Резонанс: події, анонси подій, фоторепортажі з подій, відео, бізнес-активізм (адвокація), нове в регулюванні.
Практика: інтерв'ю з експертами та підприємцями, статті про фінанси, персонал, маркетинг, менеджмент, ІТ, бізнес-плани та ін.
Інструменти: зразки документів, законотворчість органів влади та ін. 
Атракціон: життя, навчання, читання.

Автор і засновник, як головний адміністратор сайту, залишає за собою право редагувати тексти. Передрук дозволяється лише з дозволу автора.