Ви розвиваєте власний бізнес?
Ваша мета – втримати підприємство "на плаву", досягнути успіху, самореалізуватись, отримати прибуток?
Радники електронного журналу "Успішний підприємець" допоможуть вирішити проблеми і втілити Ваші бізнес-ідеї.

1Благодійний вечір "За життя!" відбувся 02 жовтня 2014 року у Вінниці. Міський істеблішмент й меценати зібрались у ресторані "Іль-де-Франс". Благодійний аукціон, виставка-продаж картин від проекту "Придбай Картину - Допоможи Армії", презентація колекції "З любов’ю до України" дизайнерки Світлани Теренчук – ці заходи присвячені збору коштів бійцям української армії, постраждалим під час АТО.

00(художній репортаж)

Перед зустріччю з вінницькими бізнес-леді в голові пульсує ритм музичної теми з відомого серіалу про Керрі Бредшоу, її подруг та Нью-Йорк. Чи стане ця зустріч марнуванням часу в обговоренні гламурних тем? Чи наповниться політичною полемікою? Чи горітиме феміністичними закликами і суперечками "хто зверху"?... Двері ресторану "Ile de France" гостинно відчиняються, адміністратор, усміхнувшись, запрошує до зали, і за мить більшість питань і сумнівів розвіюються.

life-july-14-karpov-01Валентин Карпов з мандрів завжди вертається додому

Вінничанин Валентин Олександрович Карпов (54 роки) має найвище – шосту – категорію з спортивного туризму. Працює у клубі "Меркурій" (Вінниця) та щовесни водить групу у трекінговий (піший) похід схилами найвищої гори світу – Еверест.

00Правильний інструментарій для бізнес-хірургії
Бізнес-інструмент, здатний з хірургічною точністю відсікти хворобу і оздоровити ситуацію, коштує грошей. Отже, обирати слід безпомильно. Когось рятують вроджені здібності, інтуїція – їх небагато, до 7%. Решта – сумніваються, міркують, діють, помиляються... Якась частина займається самолікуванням, виплутуючись завдяки наявному інтелекту й ерудиції. Інші – шукають дієві інструменти на стороні.

Джош Кауфман "Сам себе МБА. Самообразование на 100%" Бізнес-чтиво: Менеджмент.
Автор: Джош Кауфман.
Назва: Сам себе МБА. Самообразование на 100%
Мова: російська
Рік видання: 2012.
К-сть сторінок: 480.

tm-00 Тайм-менеджмент.
Автор: Поллі Берд (Полли Берд).
Мова: російська
Рік видання: 2004.
К-сть сторінок: 286.
Розділ 1. Визначтесь з особистими пріоритетами (конспект).

Дочірні категорії