Ви розвиваєте власний бізнес?
Ваша мета – втримати підприємство "на плаву", досягнути успіху, самореалізуватись, отримати прибуток?
Радники електронного журналу "Успішний підприємець" допоможуть вирішити проблеми і втілити Ваші бізнес-ідеї.

1Благодійний вечір "За життя!" відбувся 02 жовтня 2014 року у Вінниці. Міський істеблішмент й меценати зібрались у ресторані "Іль-де-Франс". Благодійний аукціон, виставка-продаж картин від проекту "Придбай Картину - Допоможи Армії", презентація колекції "З любов’ю до України" дизайнерки Світлани Теренчук – ці заходи присвячені збору коштів бійцям української армії, постраждалим під час АТО.

00(художній репортаж)

Перед зустріччю з вінницькими бізнес-леді в голові пульсує ритм музичної теми з відомого серіалу про Керрі Бредшоу, її подруг та Нью-Йорк. Чи стане ця зустріч марнуванням часу в обговоренні гламурних тем? Чи наповниться політичною полемікою? Чи горітиме феміністичними закликами і суперечками "хто зверху"?... Двері ресторану "Ile de France" гостинно відчиняються, адміністратор, усміхнувшись, запрошує до зали, і за мить більшість питань і сумнівів розвіюються.

life-july-14-karpov-01Валентин Карпов з мандрів завжди вертається додому

Вінничанин Валентин Олександрович Карпов (54 роки) має найвище – шосту – категорію з спортивного туризму. Працює у клубі "Меркурій" (Вінниця) та щовесни водить групу у трекінговий (піший) похід схилами найвищої гори світу – Еверест.