Як відкрити СТОДосвідом ділиться Віталій Пилип., директор станції технічного обслуговування в Полтавській області. Віталій заснував власне підприємство у 1998 році. Тоді йому було 23 роки, він щойно отримав диплом спеціаліста вінницького технічного вишу. Як СТО відкривалось тоді, як працюється зараз, як розвиватиметься далі?

Як відкрити компанію в ПольщіТовари з України успішно продаються в Польщі як у великих торгівельних мережах, так і в маленьких магазинчиках. Про кроки, які для цього потрібно зробити, розповідають власники компанії, що спеціалізується на сувенірній продукції.

Бізнес у ПольщіСередня заробітна плата в Польщі – 814 євро. Зарплатня достатньо велика, щоб поляки купували якісні товари за достойну ціну. З іншого боку – вона найнижча в Європі, тому поляки є найвигіднішими в ЄС працівниками-громадянами ЄС. Які ще є причини для відкриття компанії у Польщі?

ЛидерНайважливіше - почати з питання Чому? А чому з чому? Про рецепти успішного старту в бізнесі, громадській діяльності, політиці – на тренінгу коуча Івана Омеляна у Вінниці для клубу "Новація".

Магазин продуктівПродуктовий сегмент – напрямок, в якому кожен охочий заробить гроші, якщо буде наполегливий і вмілий. Як відкрити точку для продажу продуктів харчування? Як знайти місце, підібрати персонал, сформувати асортимент, знайти місію?

Бізнес чи хобі. Фото: https://pixabay.com/Будь-який бізнес починається з ідеї. Щоб втілити її, засновник витрачає ресурси – фінанси, час, інтелект. А доходів чомусь немає. Як визначити: процес, в який занурений власник підприємства – це бізнес, хобі чи щось інше?

1Війна, нестабільність влади і часті зміни законодавства, інфляція, подорожчання енергоносіїв, зниження купівельної спроможності населення – все це вливає на діяльність підприємців та на їх бачення свого майбутнього. Як оцінити свої шанси на успіх при територіальному розширенні бізнесу за кордони України?

man-ju-2014-02-tm-boykoВолодар часу, як магніт, притягує успіх
Як білка в колесі – говорять про людину, яка світу білого не бачить за поточними справами. Коли робота приноситься додому, туристична подорож переноситься у нескінченність, а діти стають двійочниками, приходить час для тайм-менеджменту. Дієвий та перевірений алгоритм реалізації мрій працює завдяки конкретизації цілей та віртуозному їх досягненню.

manag-july-2014-01-soc-set-ulyanovNetworking – мережева дипломатія

Зв’язки вирішують все – так перекладено з англійської назву книгу "Work the Pond! Use the Power of Positive Networking" авторства Дарсі Резака (Darcy Rezac), всесвітньовідомого психолога з США. Виступ Анатолія Ульянова, вінницького рекламіста, на семінарі Developmet today був проілюстрований особистими прикладами нетворкінгу. Цій темі присвячені 3 з 45 його бізнес-фішок: "Зв’язки. Контакти. Соціальні мережі".

manag-july-2014-01Як вийти за окреслені межі, шукаючи іноземних партнерів?

20 травня 2014 року 16 членів Міжнародного Трейд-клубу завітали до Вінниці, щоб познайомитись з найперспективнішими підприємцями регіону. Співробітникам посольств – керівникам торгових представництв, комерційним аташе і радникам – делегували важливе завдання: закласти нові і розвинути існуючі економічні зв’язки між державами світу та Україною.