Джеерело: https://pixabay.com/ Щомісяця 100 тис. відвідувачів сайту чи блогу – реальність для команди, яка веде корпоративний блог Blog Imena.UA Для багатьох стартапів та керівників Інтернет-проектів – це казка! Є кілька елементарних кроків, які допоможуть перетворити казку на реальність. Як підвищити відвідуваність сайту?

119 лютого 2015 р. у Вінниці відбувся семінар "Побудова успішного бізнесу в Інтернеті". Експертів в галузі електронної комерції запросив Всеукраїнський торговий центр "Prom.ua". Гості семінару дізнались про можливості майданчика для електронної комерції та методи, завдяки яким можна потрапити в ТОП-видачу системи.

00Як отримати кошти для реалізації своєї ідеї? Підготувати прагматичний, сухий, цифрово-графіко-табличний бізнес-план чи здивувати ноу-хау, креативом, привернути харизмою та енергією?

0В Європейському Союзі українські товари очікують мільйони заможних споживачів, вигідна система оподаткування, захист інтелектуальної власності та інше. Чи потрібен ринок ЄС вітчизняним підприємцям? Що потрібно знати, як підготуватися, що робити? Відповіді шукали учасники семінару "Як створити бізнес за кордоном та отримати переваги в Україні", який відбувся 03 жовтня 2014 року у Вінниці.

1Підприємці, що вийшли за межі сімейного бізнесу, знаходяться в перманентному пошуку ідеальних працівників. Ідеальних, тобто таких, що сприймають чужу справу як свою, ефективно виконують свої обов’язки. Відповіді шукали експерти та учасники семінару "Бізнес і персонал", організованому Центром Розвитку "Орієнтуйся на успіх" у Вінниці.

stina-00Завдяки участі молодих та підприємливих Майдан-2014 домігся зміни влади в України. Тепер підприємці - серед волонтерів та благодійників. І вони хочуть бути впевнені, що їхня допомога надійде за адресою, а не всотається в пісок.

0019 липня 2014 року на семінарі "Бізнес і Продажі", проведеному Центром РОУ, підприємці Вінниці отримали професійні поради щодо того, як організувати ефективну роботу своїх співробітників - продавців, менеджерів, керівників відділів. Експерти, маючи величезний досвід в підготовці висококласних "продажників", показували спеціальні вправи, навчали методикам, роз’яснювали закономірності побудови продуктивних команд.

00Щоб допомогти вінницьким підприємцям освоїтись за кордоном, компанії "Євроконсалтинг" та "Укрсиббанк" 22 липня 2014 року у приміщенні Арт-галереї "Інтершик" провели безкоштовний бізнес-семінар "Організація експорту та імпорту з країнами Євросоюзу – юридичні, фінансові та організаційні аспекти". Конференц-зала була вщент заповнена слухачами, які отримали безмір корисної інформації задля майбутнього розвитку.

25-06-14-hr-kurs-endЗолоте правило: ЗАДАЛ ВОПРОС – ЗАТКНИСЬ И СЛУШАЙ! та інші, не менш важливі правила!

25 червня 2014 року відбулося останнє заняття HR-курс для управлінців. Його для 300 молодих бізнесменів проводила Таїсія Левченко, директор Консалтингової компанії ДіяТи!, за сприяння Вінницької міськради. Впродовж 7 тижнів учасники курсу отримали гігантський масив інформації. В майбутньому частина з них обов’язково перетвориться з бізнесменів-початківців в акул підприємництва, свідомих свого призначення, впевнених у своїх силах і цілях.

amurova-0014 червня 2014 року відбулась друга конференція в рамках проекту Development today на тему "Особисте зростання". Восьмеро психологів зустрілись з вінничанами, які прагнуть розвиватись, аби досягнути успіху в бізнесі та особистому житті. Кількома простими рецептами щодо особливостей співпраці між бізнес-партнерами поділилась Олеся Амурова, практикуючий психолог, бізнес-тренер.