RSS

Електронний журнал, авторський блог про досвід підприємців та експертів
 1. Як відкрити СТО – досвід власника автомайстерні з 17-річним стажем

  Як відкрити СТОДосвідом ділиться Віталій Пилип., директор станції технічного обслуговування в Полтавській області. Віталій заснував власне підприємство у 1998 році. Тоді йому було 23 роки, він щойно отримав диплом спеціаліста вінницького технічного вишу. Як СТО відкривалось тоді, як працюється зараз, як розвиватиметься далі?

 2. Як відкрити компанію в Польщі

  Як відкрити компанію в ПольщіТовари з України успішно продаються в Польщі як у великих торгівельних мережах, так і в маленьких магазинчиках. Про кроки, які для цього потрібно зробити, розповідають власники компанії, що спеціалізується на сувенірній продукції.

 3. Чому варто відкривати бізнес у Польщі?

  Бізнес у ПольщіСередня заробітна плата в Польщі – 814 євро. Зарплатня достатньо велика, щоб поляки купували якісні товари за достойну ціну. З іншого боку – вона найнижча в Європі, тому поляки є найвигіднішими в ЄС працівниками-громадянами ЄС. Які ще є причини для відкриття компанії у Польщі?

 4. 3 золотих питання для start-up + Бонус Супермена!

  ЛидерНайважливіше - почати з питання Чому? А чому з чому? Про рецепти успішного старту в бізнесі, громадській діяльності, політиці – на тренінгу коуча Івана Омеляна у Вінниці для клубу "Новація".

 5. Як відкрити магазин продуктів? Інтерв'ю з фахівцем

  Магазин продуктівПродуктовий сегмент – напрямок, в якому кожен охочий заробить гроші, якщо буде наполегливий і вмілий. Як відкрити точку для продажу продуктів харчування? Як знайти місце, підібрати персонал, сформувати асортимент, знайти місію?