Оцінка персоналу, управління персоналом, AssessmentПошук нового працівника на вакансію, оцінка персоналу – головний біль багатьох власників та HR-менеджерів підприємств малого, середнього (та й великого) бізнесу. Технології Assessment допоможуть управляти персоналом - сформувати колектив фахівців, які ефективно працюватимуть і приноситимуть прибуток.

TeambuildingДля того, щоб колектив компанії працював ефективно, потрібно перетворити його в команду. 2 вправи з teambuilding допоможуть вирішити цю проблему.

1

Коли молоді фахівці починають шукати роботу, вони усвідомлюють, що їхніх професійних знань не досить для успішного працевлаштування. Сучасні підприємства не потребують просто спеціалістів, нафаршированих знаннями. Їм потрібні менеджери з "об'ємним" мисленням, вмілі і талановиті управлінці. Ними народжуються чи ними стають?

00НЛП - нейролінгвістичне програмування - корисне для HR-менеджера тоді, коли виникає потреба вийти за межі шаблонної співбесіди. Під час семінару "Бізнес і персонал" Андрій Мореходов, бізнес-тренер вінницького Центру РОУ, навчав підпримців одній з дієвих методик НЛП. Провадячи ніби-то звичайну розмову, вони серед десятків претендентів дійсно знайдуть ту людину, яка ідеально впишеться в напрацьовані бізнес-процеси.

1Як зробити так, щоб корпоративна культура на підприємстві зародилася, прижилася і ефективно працювала? Чи існує методика з чітким переліком кроків, яка дає можливість цього досягти? Віталій Бєлов, досвідчений бізнес-тренер з Вінниці, шукав відвіді на ці питання разом з учасниками семінару "Бізнес і персонал". При цьому застосовував улюблений спосіб ведення тренінгу: активний діалог та обговорення ситуацій на прикладі реальних бізнес-проблем.

00Тетяна Нікіфорова, директор кадрової компанії "Геліос", володіє швидким і дієвим методом оцінки і відбору претендентів на вакансію. Ним вона поділилась з учасниками семінару "Бізнес і персонал", проведеного Центром РОУ у Вінниці 16 серпня 2014 р. Певна інтелектуальна підготовка на початковому етапі, трошки практики - і супер-працівника можна знайти за 15-20 хвилин.

macenko-01Наталя Маценко – людина, в очі якої дивилось багато пошукачів роботи у Вінниці. Зараз вона трудиться в Молодіжному центрі праці Вінниці, напучуючи молодь. Менеджер з підбору персоналу, кваліфікований психолог та бізнес-тренер, вона постійно працює над собою і шукає нових шляхів.

up-01-el-05-05-15-str19Джерело http://www.training.com.ua/

Помічник (асистент) керівника – людина, чиї обов’язки виходять далеко за межі обов’язків секретаря, референта та офіс-менеджера. Він управляє, радить, мотивує, тобто має надширокі повноваження, делеговані менеджментом вищої ланки. Помічник – аватар керівника: ще одне його тілесне втілення, ще один голос, ще одна пара рук, ще один мозок для вирішення бізнес-проблем.

up-01-el-05-05-15-str16Керівнику складно звільнити людину, коли він знає її зблизька – її сімейні проблеми, стан здоров’я, життєві інтереси. Окрім всього, власники малого та середнього бізнесу не можуть делегувати звільнення комусь іншому, адже всі питання щодо існування фірми виключно в їхній компетенції. Таїсія Левченко на конференції “Ріст в умовах нестабільності” полегшує головний біль підприємців. Її поради допомагають оптимізувати кадровий склад компанії. Залишаються дійсно ефективні співробітники, а йдуть ті, хто тягне фірму на дно.